در دولت سیزدهم

اعلام مهم ترین قراردادهای سرمایه گذاری در بنادر کشور

اعلام مهم ترین قراردادهای سرمایه گذاری در بنادر کشور ثبت آسان: مدیرکل امور اقتصادی و مناطق سازمان بنادر و دریانوردی مهم ترین موضوعات قراردادهای سرمایه گذاری بخش خصوصی در بنادر جنوبی و شمالی کشور طی دولت سیزدهم را اعلام نمود.به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، حسین یداللهی در مورد اهم موضوعات قراردادهای سرمایه گذاری بخش خصوصی در بنادر جنوبی و شمالی کشور، اظهار نمود: ایجاد، توسعه و تجهیز بنادر بازرگانی کشور و مدیریت و بهره برداری از آنها، سیاست گذاری و نظارت کامل در حوزه دریایی و اجرای قانون دریایی بخشی از وظایف قانونی و رسالت وجودی سازمان بنادر و دریانوردی است.

وی اضافه کرد: همینطور جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی و فعالیت فعالان اقتصادی در بنادر کشور طی دولت سیزدهم، یکی از مهم ترین مسائل مورد توجه بوده است و قراردادهای مختلفی در بنادر شمالی و جنوبی کشور منعقد و به مرحله بهره برداری رسید.

بندر امام خمینی (ره)

مدیرکل امور اقتصادی و مناطق سازمان بنادر و دریانوردی ضمن اشاره به مهم ترین موضوعات قراردادهای سرمایه گذاری بخش خصوصی در بنادر جنوبی و شمالی کشور طی دولت سیزدهم در بندر امام خمینی (ره)، بیان نمود: در مجتمع بندری امام خمینی (ره)، ساخت و بهره برداری از کارخانه تولید قیر، ساخت و بهره برداری از انبارهای چند منظوره نگهداری کالا، ساخت و بهره برداری از مخازن نگهداری فرآورده های نفتی، ساخت و بهره برداری از پایانه مکانیزه غلات و پایانه مواد معدنی از مهم ترین موضوعات قراردادهای سرمایه گذاری بخش خصوصی در این بندر است.

بندر بوشهر

یداللهی در مورد بندر بوشهر، اظهار داشت: در بندر بوشهر اجاره اراضی و راهبری بندر دیر بعنوان یکی از مهم ترین موضوعات قراردادهای سرمایه گذاری بخش خصوصی در بنادر جنوبی کشور طی دولت سیزدهم، مدنظر قرار گرفت.

بندر شهید رجایی

وی همینطور به اهم موضوعات قراردادهای سرمایه گذاری بخش خصوصی در بندر شهید رجایی، تصریح کرد: در بندر شهید رجایی نیز، ساخت و بهره برداری از پایانه ترانزیتی و صادراتی، ساخت و بهره برداری از مخازن نفتی، ساخت و بهره برداری پایانه خدمات و کالای کانتینری، ساخت و بهره برداری از پایانه مکانیزه غلات، توسعه و راهبری بنادر جاسک و سیریک، توسعه و راهبری پایانه کانتینری ۱ و ۲ از مهم ترین موضوعات قراردادهای سرمایه گذاری بخش خصوصی است که میتوان به آن اشاره نمود.

بندر چابهار

مدیرکل امور اقتصادی و مناطق سازمان بنادر و دریانوردی در مورد بندر چابهار نیز، اظهار نمود: ساخت و بهره برداری از انبارهای چند منظوره نگهداری کالا، ساخت و بهره برداری از ترمینال چند منظوره، ساخت و بهره برداری از فاز ۲ سیلوی ۱۰۰ هزار تنی غلات همچون موضوعات مهم قراردادهای سرمایه گذاری بخش خصوصی در بندر چابهار طی دولت سیزدهم است.

بندر امیرآباد

یداللهی ضمن اشاره به بندر امیرآباد نیز، بیان نمود: ساخت و بهره برداری از سیلوی غلات، ساخت و بهره برداری از کارخانه تولید خوراک دام و ساخت و بهره برداری از کارخانه تولید آرد بلغور و ذرت هم همچون مواردی است که در بندر امیرآباد مدنظر قرار گرفته است.

بنادر نوشهر و انزلی

بنابر اعلام وزارت راه و شهرسازی، وی افزود: در بندر نوشهر هم ساخت و بهره برداری از راه اندازی کارخانه تجهیزات آزمایشگاهی و در بندر انزلی هم ساخت و بهره برداری مخازن روغن خوراکی همچون مهم ترین موضوعات قراردادهای سرمایه گذاری بخش خصوصی در بنادر نوشهر و انزلی است.

منبع:

1403/03/21
10:27:04
5.0 / 5
51
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است