مدیركل استاندارد بوشهر:

استاندارد سازی مسئولیت هوشمند

استاندارد سازی مسئولیت هوشمند به گزارش ثبت آسان مدیركل استاندارد استان بوشهر اظهار داشت: با عنایت به اینكه اجرای طرح های هوشمندسازی در عرصه های مختلف رو به گسترش است، استاندارد سازی مسئولیت هوشمند هم از برنامه های این اداره كل می باشد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا، محمدرحیم بهره مند روز چهارشنبه در نشستی خبری ویژه برنامه های بزرگداشت هفته استاندارد اضافه كرد: همینطور نقشه راه زیرساخت الكترونیك استاندارد بوشهر برای حذف كاغذ در فرایند فعالیت و برنامه های این حوزه و عرضه خدمات مطلوب تدوین می گردد.
وی با تاكید بر توجه به بكارگیری الزامات استاندارد در بوستان ها و پارك های محله ای كودك استان بوشهر تصریح كرد: نصب تجهیزات پارك ها در نقاط مختلف شهری و روستایی باید بر ساس استانداردهای تدوین شده باشد، تا ایمنی آن تایید شود.
بهره مند افزود: در این ارتباط باید تمامی تجهیزات پارك ها و بوستان های تفریحی استان بوشهر دارای استاندارد ایمنی شوند، در غیر این صورت مهروموم خواهند شد.
وی با اشاره به استاندارد آسانسورهای ساختمان ها بویژه مراكز عمومی اظهار داشت: رستوران هایی كه آسانسورهای آنها از الزامات لازم برخوردار نباشد بزودی مهروموم می شوند.
مدیركل استاندارد بوشهر در باره برنامه های هفته استاندارد در این استان بیان كرد: در این هفته 20 اثر كاریكاتوری با مبحث حامی كالاهای ایرانی در قالب نمایشگاهی عرضه خواهد شد.
وی اضافه كرد: برنامه ویژه روز جهانی استاندارد 23 مهر ماه جاری با حضور صاحب نظران این حوزه در مجتمع فرهنگی هنری 9 دی بوشهر برگزار می گردد.
بهره مند، افتتاح آزمایشگاه همكار در بوشهر، نمایندگی استاندارد در شهرستان ها و تكمیل ساختمان های ادارات استاندارد در استان را از دیگر برنامه های هفته استاندارد عنوان كرد.

 

1396/07/19
20:58:17
5.0 / 5
5426
تگهای خبر: خدمات , تجهیزات , اداره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است