جاده های كوهستانی تهران مه آلود است

جاده های كوهستانی تهران مه آلود است ثبت آسان: تهران- مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران اظهار داشت: در مسیرهای شمالی و كوهستانی استان شاهد پدیده مه گرفتگی و كاهش دید هستیم و از رانندگان می خواهیم در این جاده ها با احتیاط رانندگی كنند.


حیدر نوروزی شامگاه دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تصریح كرد: هم اكنون در محورهای هراز، دماوند و فیروزكوه شاهد پدیده مه گرفتگی همراه با بارش باران هستیم و بدین منظور رانندگان در این جاده ها باید با احتیاط حركت كنند.
وی اضافه كرد: با عنایت به پدیده مه گرفتگی احتمال بارش برف در مناطق كوهستانی وجود دارد و از رانندگان می خواهیم برای سفر در مناطق كوهستانی و شمالی استان زنجیر چرخ همراه داشته باشند.
مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران افزود: ساعاتی قبل در 5 كیلومتر آخر مسیر امامزاده داود (ع) شاهد بارش برف بودیم كه تیم های عملیاتی راهداری با حضور در محل نسبت به عملیات نمك پاشی و روان سازی مسیر اقدام نمودند.
وی تصریح كرد: در مناطق غربی استان تهران بخصوص در محورهای كرج و ساوه شاهد بارش باران و ترافیك نیمه سنگین و پرحجم هستیم.
نوروزی خاطرنشان كرد: در محورهای دماوند، جاجرود و لواسات هم تردد پرحجم است.
وی با اشاره به اینكه تیم های عملیاتی راهداری در تمامی محورهای استان حضور دارند خاطرنشان كرد: طی ساعات آینده امشب احتمال بارش برف در مناطق كوهستانی و شمالی استان وجود دارد و بدین منظور خودورهای نمك پاش و سایر تجهیزات راهداری در آماده باش كامل بسر می برند.
به گفته مدیركل راهداری استان تهران تردد خودروها در تمامی محورهای این استان در جریان است و تیم های عملیاتی راهداری هم بصورت گشت زنی میدانی نظارت كافی بر تمامی محورها دارند.
تهرام/7243//1348


1397/08/21
18:35:07
5.0 / 5
4695
تگهای خبر: تجهیزات , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است